خانه دسته‌بندی نشده اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

11 خواندن دوم
1
0
162

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا : جهت رفاه حال شما مشتریان گرامی برای برگزاری هرچه بهتر مراسم خاکسپاری و ایاب و ذهاب راحت میهمانان به مقصد بهشت زهرا ، بهشت سکینه ، بهشت معصومه ، قبرستان ارامنه و همچنین دیگر اماکن متبرکه با سرویس دربستی اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا در خدمت شما هستیم. شما می توانید بنا به نیاز خود از سرویس عادی یا تشریفات ، vip جهت برگزاری هرچه بهتر مراسمات بهره مند گردید.

تمامی اتوبوس ها بطور کامل ضد عفونی میشوند ،
برای جابجایی میهمانان شما در کنارتان هستیم

چرا اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا ؟

مدت زمان زیادی است که برای حمل و نقل و ایاب ذهاب خانواده های متوفی و خانواده هایی که عزیز خود را از دست داده اند جهت راحتی حال آنان و در فصل گرم و فصل سرد از اجاره اتوبوس واحد گشت استفاده میشود. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و محل خاکسپاری منتقل می کنند. همچنین بعد از تمام شدن مراسم ختم مجددا حضار را به مبدا و یا رستوران جهت پذیرایی از میهمانان انتقال میدهند.

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا

برای استفاده از خدمات سرویس دربستی بهشت زهرا و اتوبوس بهشت زهرا با استفاده از رانندگان با تجربه و با بهره گیری از اتوبوس هایی با امکانات مناسب و پیشرفته اقدام به اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا کنید. اتوبوس هایی که به منظور ارائه سرویس اتوبوس مراسم ترحیم اجاره داده می شوند شامل صندلی های شیک و تمیز و تجهیزات رفاهی و کاملا ایمن هستند و این امر موجب شده تا بازماندگان مرحوم رضایت کاملی را از نحوه جابجایی خود به محل خاکسپاری در بهشت زهرا و به علاوه مسیر بازگشت به مبدا را داشته باشند.


چگونه اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا اجاره کنم؟

برای اجاره اتوبوس بهشت زهرا کافیست با ما تماس بگیرید، مراحل کلی رزرو اتوبوس برای مراسم ختم را در ادامه برایتان لیست کرده ایم:

مرحله ۱ : تماس با تلفن ما و انجام هماهنگی های لازم :

۰۹۱۲۱۷۸۲۲۱۷
شماره تماس اجاره اتوبوس و هماهنگی

مرحله ۲ : انتخاب نوع اتوبوس از نظر مدل و تعداد صندلی ( اتوبوس معمولی یا تشریفاتی )

مرحله ۳ : دادن اطلاعاتی نظیر آدرس دقیق مبدا و مقصد و شماره تماس

مرحله 4 : ارسال اتوبوس ، روز و ساعت مقرر و پرداخت الباقی هزینه


تفاوت کرایه و اجاره اتوبوس بهشت زهرا از تیم ما

مهم ترین تفاوت این مجموعه به کیفیت اتوبوس ها و سر وقت حاضر شدن در زمان مقرر می باشد. خیلی از مجموعه ها بدون توجه به ساعت حضور در محل موجب نارضایتی همراهان مرحوم می شوند. اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا در برندها و با امکانات متنوع در مجموعه های مختلف مشغول به فعالیت هستند. برخی شرکت ها از اتوبوس هایی به مراتب جدیدتر و با امکانات بیشتر و برخی دیگر همچنان از اتوبوس هایی برای ارائه خدمات استفاده می کنند که از لحاظ کیفی در سطح پایینی قرار دارند و همین موضوع منجر به نارضایتی خانواده و همراهان مرحوم می شود. واحد گشت تهران یکی از مجموعه های فعال در تهران می باشد که سالیان زیادی است در زمینه اجاره اتوبوس های واحد گشت برای بهشت زهرا مشغول به فعالیت است و تا به امروز توانسته رضایت مشتری را جلب نماید.


قیمت اجاره اتوبوس بهشت زهرا

قیمت گذاری سرویس‌های واحد گشت برای مراسم ترحیم و در کل اتوبوس بهشت زهرا به دلیل داشتن شرایط ویژه و دخیل بودن پارامترهای زیاد ساده نیست، برای رفاه حال شما تنها با یک تماس و گرفتن مشاوره رایگان اتوبوس خود را رزرو کنید.


سوالات متداول در رابطه با اجاره اتوبوس بهشت زهرا

۱-آیا رانندگان واحد گشت بهشت زهرا به نقشه بهشت زهرا مسلط هستند ؟ 

همه رانندگان با تسلط کامل به مسیر و خیابان ها و با سابقه درخشان و از افراد مجرب دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل و نقل کشور می باشند.

۲-آیا اتوبوس های واحد گشت سیستم خنک کننده دارند؟

بله تمامی اتوبوس ها سیستم خنک کننده در فصل گرما و سیستم گرامایشی در فصل سرما را دارا هستند.

۳-هزینه کرایه اتوبوس برای رفت و برگشت به بهشت زهرا چقدر هست ؟

قیمت گذاری سرویس‌های رفت و برگشت بهشت زهرا به دلیل داشتن شرایط ویژه و دخیل بودن پارامترهای زیاد به سهولت انجام نمی‌پذیرد اما برای رفاه حال شما تنها با یک تماس و گرفتن مشاوره رایگان سرویس خود را رزرو کنید.

اجاره اتوبوس وی آی پی برای مراسم بهشت زهرا

اجاره اتوبوس وی آی پی برای بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری در سریع ترین زمان ممکن و با مدرن ترین امکانات جهت ایاب و ذهاب میهمانان به مراسم تدفین و ترحیم

اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا وی آی پی برای اجاره و کرایه

تیم ما آمادگی خود را جهت ارائه خدمات حمل و نقل و ایاب و ذهاب میهمانان به به بهشت زهرا و سایر نقاط اعلام می دارد. اتوبوس وی آی پی برای بهشت زهرا کلیه بستگان و خانواده مرحوم را به بهشت زهرا و مراسم خاکسپاری منتقل میکنند. همچنین بعد از اتمام مراسم اتوبوس های vip برای بهشت زهرا مجددا میهمانان را به مبدا و رستوران بنا به درخواست مشتری انتقال خواهند داد.


نکات مهم برای اجاره اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا :

✔️ زمان اجاره اتوبوس واحد گشت برای بهشت زهرا

برای اجاره اتوبوس واحد گشت جهت بهشت زهرا پیشنهاد ما این است از یک روز قبل و همچنین از صبح زود اتوبوس خود را رزرو کنید.

✔️ پذیرایی از میهمانان داخل اتوبوس

پذیرایی از میهمانان و افراد داخل اتوبوس بهشت زهرا نیز نکته بعدی می باشد که باید حتما به ان توجه کرد. اکثر میهمانان در مسیر رفت و بازگشت به بهشت زهرا ممکن است به آب و کمی حلوا و خرما نیاز داشته باشند.

✔️ یادداشت کردن شماره راننده اتوبوس واحد گشت

شماره راننده اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا را حتما بهمراه خود داشته باشید تا در زمان شروع مراسم در صورت لزوم با وی تماس بگیرید.

در اکثر مواقع به علت پیدا نشدن جای پارک ممکن است اتوبوس واحد گشت برای مراسم ترحیم در محل دورتر و یا خارج از دید شما پارک نمایید. در این موارد در هنگام آماده شدن برای حرکت ممکن است پیدا کردن راننده اتوبوس بهشت زهرا با تلفن زدن راحت تر باشد. حتی ممکن است وسیله ای را در اتوبوس جای بگذارید که با تماس تلفنی با اتوبوس سریعتر می توانید هماهنگی نمایید.

✔️ هماهنگی دقیق مراسم ختم با راننده اتوبوس واحد گشت

از قبل شروع مراسم ، برنامه خود را به شکل کامل با راننده اتوبوس واحد گشت بهشت زهرا هماهنگ نمایید تا ایشان بدانند که بعد از مراسم می بایست به رستوران یا جای دیگری بروند یا خیر. در برخی موارد ممکن است راننده اتوبوس بهشت زهرا با گمان پایان مراسم در ساعتی مشخص، اتوبوس خود را مجدد برای مراسم دیگری کرایه دهد.

✔️ هزینه ساعات اضافی رزرو و کنسلی اتوبوس را سوال کنید

هزینه ساعات اضافی ماندن اتوبوس، هزینه کنسل کردن کرایه اتوبوس، هزینه ورود به طرح و … را از اپراتور هنگام اجاره اتوبوس سوال نمایید.

سال ساخت اتوبوس در قیمت و کرایه اتوبوس واحد گشت مراسم ختم نیز تاثیر گذار می باشد ، پس اگر می خواهید اتوبوس تمیزتر و سالم تری را اجاره نمایید از قبل این موارد را در مورد کرایه اتوبوس سوال کنید.

✔️ اتوبوس واحد گشت نیم ساعت قبل از مراسم ترحیم باید حضور داشته باشد

در زمان کرایه اتوبوس واحد گشت به این نکته نیز توجه داشته باشید که اتوبوس حداقل از نیم ساعت قبل در محل مورد نظرتان حضور داشته باشد تا استرس تاخیر در رسیدن اتوبوس و معطل شدن میهمانان را نداشته باشید.


” برای آگاهی از انواع خدمات واحد گشت بهشت زهرا و تعرفه سرویس‌ها، با ما در تماس باشید “
 • واحد گشت تهران

  اجاره اتوبوس واحد گشت تهران واحد گشت تهران یکی از بهترین سرویس‌های قابل ارائه برای رفت و آ…
 • اتوبوس واحد گشت

  اتوبوس واحد گشت : اتوبوس واحد گشت اصطلاحی می باشد که به سرویس اجاره اتوبوس دربستی شرکت واح…
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
 • واحد گشت تهران

  اجاره اتوبوس واحد گشت تهران واحد گشت تهران یکی از بهترین سرویس‌های قابل ارائه برای رفت و آ…
 • اتوبوس تشریفات

  اتوبوس تشریفات چیست؟ اتوبوس تشریفات سرویسی است که سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی جهت…
 • اجاره اتوبوس دربستی و کرایه اتوبوس

  اجاره اتوبوس دربستی با بهترین قیمت اجاره اتوبوس دربستی بهترین روش برای رفت و آمد دسته جمعی…
بارگذاری بیشتر توسط jigo
 • واحد گشت تهران

  اجاره اتوبوس واحد گشت تهران واحد گشت تهران یکی از بهترین سرویس‌های قابل ارائه برای رفت و آ…
 • اتوبوس تشریفات

  اتوبوس تشریفات چیست؟ اتوبوس تشریفات سرویسی است که سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌های خصوصی جهت…
 • اجاره اتوبوس دربستی و کرایه اتوبوس

  اجاره اتوبوس دربستی با بهترین قیمت اجاره اتوبوس دربستی بهترین روش برای رفت و آمد دسته جمعی…
بارگذاری بیشتر در دسته‌بندی نشده

یک نظر

 1. […] ها و موسسات گوناگونی در حوزه ی اجاره اتوبوس دربستی واحد گشت بهشت زهرا و همچنین اجاره اتوبوس مراسم ترحیم مشغول به فعالیت […]

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

واحد گشت تهران

اجاره اتوبوس واحد گشت تهران واحد گشت تهران یکی از بهترین سرویس‌های قابل ارائه برای رفت و آ…